Колишні три Президенти України звернулись до Петра Порошенка

Розділ: Заходи, Новини

 Шановний пане Президенте

З серпня 1992 року, кожні 5 років з ініціативи українців закордоном та за сприяння української влади в Києві відбуваються Всесвітні Форуми Українців.

І хоча участь делегатів та гостей Форуму з-за кордону покладено на Українську Всесвітню Координаційну Раду – Уряд України завжди створював Оргкомітет для проведення Форуму, куди входили як представники органів державної влади, так і чільні діячі українських громад за кордоном.

Урочисте відкриття Всесвітніх Форумів Українців,чи не завжди, відбулось за участі Президента України та його програмовим виступом.

Вважаємо,що проведення на належному державному  рівні VI Всесвітнього Форуму Українців в Києві  19-20 серпня цього року є вкрай необхідним для свідчення солідарності України,що протистоїть агресору й закордонного українства,котре допомагає Батьківщині.

Звичайно,проведення таких грандіозних заходів потребує певної допомоги з боку держави, але на ваше переконання перебування в Україні повноважних представників 20-ти мільйонної української діаспори в цей нелегкий час є вкрай необхідним,в першу чергу,для України.

Як нас інформували, делегації діаспори,беруть на себе головну частину витрат,пов’язаних із Форумом : транспортні витрати,оплату проживання та побуту в Києві,тощо. Від української влади, як було зазвичай,потрібно лише надання для проведення Форуму престижного залу ( Палац Україна, приміщення Національної Опери або Український дім) та допомогу в компактному розміщенні значної кількості повноважних представників закордонного українства – до 400 осіб – в готелях Києва.

Переконані що надання реального сприяння у проведенні VI Всесвітнього Форуму Українців зі сторони української держави, саме напередодні визначення 25 річниці Незалежності України стане достойним продовженням традиції, котрій вже не одне десятиліття, та маніфестацією єдності українців діаспори та України.

Леонід Кравчук

Леонід Кучма

Віктор Ющенко