Студенти Острозької академії отримали стипендії від української діаспори з Канади

Розділ: Новини

У Національному університеті «Острозька академія» днями відбулося вручення стипендій та іменних грантів студентам, викладачам і аспірантам вишу від представників української діаспори у Канаді.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу університету.

Захід став традиційним — саме цьогорічне нагородження було 20-тим, починаючи з 1997 року.

Для вручення стипендій Фонду ім. Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя» до університету завітала племінниця засновника Фонду, а також почесний академік Острозького Академічного Братства Віра Маланчій. Фонд, який засновано 1997 року за заповітом світлої пам’яті Володимира Кузя, щороку надає фінансову підтримку талановитим студентам в Україні. Засновниками Фонду є громадяни Канади українського походження Віра Маланчій та Богдан Колос.

Стипендіатами Фонду ім. В. Кузя «За здоровий спосіб життя» стали 10 активних студентів. Окрім цього, іменними грантами від Фонду Родини Ковальських (Торонто, Канада) були відзначені студенти, які відзначилися активною участю у громадському, суспільно-політичному житті та науковій діяльності університету.

Подружжя Ковальських заснувало вічний однойменний Фонд для наукових досліджень в Україні, і понад 8 років саме він надає стипендії студентам НаУОА. За цей час було відзначено понад 107 студентів вишу за високі показники у навчанні активну громадську позицію і роботу у житті університету. Гранти від Фонду ім. Дарії Муцак та Михайла Ковальських отримали понад 20 студентів.