18.05.17 розпочинає свою роботу Перший Бізнес-Форум Української Діаспори

Розділ: Новини

Перший Бізнес-Форум Української Діаспори та закордонних друзів України, який відбудеться 18-19 травня ц. р. в Україні, в місті Києві, (приміщення Торгово-промислової палати, вул. Велика Житомирська, 33).
 
Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України  та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства, за сприяння та підтримки керівництва Уряду України, головних міністерств та установ, провідників регіональної влади, при активній участі громадських та бізнесових структур України та діаспори.
 
Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання, за участі керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатиме Прем’єр–міністр України Володимир Гройсман.
 
Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, в тому числі і кошти українських трудових мігрантів та діаспори, запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.
 
Бізнесмени України та діаспори вперше в історії незалежної України матимуть можливість встановити тісні робочі контакти та обговорити можливості співпраці за напрямами: інформаційно-консалтинговий, інвестиційно-інноваційний, ІТ-технологій, енергозбереження, агрокомплексу, туризму, тощо. З цією метою організовується робота профільних секцій, а також заплановано B2B діалог в їх рамках. Програма передбачає відвідання підприємств (за побажанням учасників), а також культурні заходи – відвідання історичних пам’яток, театральних вистав, картинних галерей тощо (з урахуванням побажань гостей).
 
Організатори Форуму сподіваються на його дієвість у якості потужного стимулюючого фактору процесу реформ та економічного прогресу України.
Ми розраховуємо на готовність підприємців української діаспори  та друзів України поділитися своїм досвідом ведення успішного бізнесу за рахунок впровадження новітніх технологій, передових навиків менеджменту та методик маркетингу.
 
Результатом Форуму має стати створення Робочої групи для співпраці з українцями закордоння, діяльність якої координуватиметься Торгово-промисловою палатою України під патронатом Уряду України